Odpalanie silnika

ul. Szpacza 11, 04-238 Warszawa

Telefon: +48 660 506 023

biuro@admserwis.com

Jesteśmy dostępni pod telefonem cały czas
ul. Szpacza 11, 04-238 Warszawa

Nasze usługi

Kontakt

Adres ul. Szpacza 11, 04-238 Warszawa
Telefon +48 660 506 023
Adres e-mail biuro@admserwis.com
Godziny otwarcia: Poniedziałek: 09:00 - 20:00
Wtorek: 09:00 - 20:00
Środa: 09:00 - 20:00
Czwartek: 09:00 - 20:00
Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota i Niedziela: jesteśmy pod telefonem - zadzwoń!
naprawy BMW Warszawa serwis i kodowanie BMW

Naprawa i serwis BMW

Daliśmy się poznać naszym klientom jako warsztat, który świadczy usługi na najwyższym poziomie. Znani jesteśmy z tego, że do każdego pojazdu, który pojawi się na naszym podnośniku, podchodzimy z pasją, która umożliwia nam czerpanie satysfakcji z rozwiązywania problemów naszych klientów. Chociaż przyjmujemy zlecenia na naprawę przeróżnych aut, to właśnie samochody marki BMW są naszą specjalnością.

Serwis BMW Warszawa – tutaj Twoje auto jest w dobrych rękach

Chociaż żadne auto nie ma przed nami tajemnic, to właśnie na BMW znamy się jak mało kto. Jesteśmy pasjonatami motoryzacji, a tą pochodzącą z Niemiec, a w szczególności z Bawarii cenimy najbardziej. Dlatego właśnie oddając swoje auto na nasz warsztat BMW, możesz być pewny, że trafia ono w odpowiednie ręce.

Naszą specjalnością są naprawy BMW zarówno starszych, kultowych, niemal już klasycznych modeli, jak i najnowocześniejszych, naszpikowanych po zęby elektronikom modeli. Wykonujemy pełen zakres napraw oraz czynności serwisowych. W naszej ofercie znajdują się m.in. takie czynności serwisowe jak wymiana rozrządu BMW, wymiana oleju oraz innych płynów eksploatacyjnych.

Diagnostyka BMW Warszawa – BMW to nasza specjalność

Jako profesjonaliści w swoim fachu nie ograniczamy się jedynie do pasji oraz wiedzy o tym, jak skutecznie przeprowadzać naprawy BMW. Dysponujemy również odpowiednimi narzędziami, dzięki którym diagnostyka BMW staje się dziecinnie prosta.

Dzięki zaawansowanym narzędziom umożliwiającym przeprowadzenie diagnostyki komputerowej Twojego BMW jesteśmy w stanie błyskawicznie i precyzyjnie zdiagnozować i wyeliminować przyczynę problemów. Dodatkowo urządzenia, którymi dysponujemy, umożliwiają nam kodowanie BMW.

Kodowanie BMW Warszawa – odkryj pełny potencjał swojego auta

Auta marki BMW, zwłaszcza najnowsze modele wychodzące spod skrzydeł tego producenta, są autami naszpikowanymi elektroniką po zęby.

W oprogramowaniu, które komputer pokładowy używa do kontrolowania funkcji pojazdu, znajdują się tak zwane “special codes”, dzięki specjalnym narzędziom jesteśmy w stanie aktywować je i tym samym odblokować funkcje, które są dostępne fabrycznie w oprogramowaniu samochodu, ale zostały przez producenta odłączone.

Do funkcji, które jesteśmy w stanie włączyć, poprzez kodowanie BMW są m.in.:

 • Dezaktywacja systemu Auto Start Stop
 • Automatyczne składanie lusterek z pilota po zamknięciu auta
 • Zmiana czasu opóźnienia reakcji składania lusterek z pilota
 • Zamykanie klapy bagażnika z wnętrza pojazdu
 • Wyłączenie tzw. obrysówek US
 • Przystosowanie auta do polskich miar i przepisów
 • Światła powitania Welcome lights

Oraz aktywacje lub edycje wielu innych funkcji.

Z racji tego, że kodowanie BMW nie jest ingerencją w systemy dostarczane przez producenta, a jedynie edycją i aktywowaniem opcji już znajdujących się w systemie operacyjnym komputera pokładowego istnieje bardzo niewielkie ryzyko awarii spowodowanej poprzez kodowanie.

Dlatego też usługa ta nie ma wpływu na gwarancje naszego samochodu.

Naprawy BMW Warszawa – zaufaj specjalistom

Nasz warsztat BMW to idealne miejsce dla każdego, kto chce, aby jego auto trafiło w odpowiednie ręce.

Od lat specjalizujemy się w naprawach i serwisach aut tej marki, dysponujemy odpowiednią wiedzą popartą doświadczeniem oraz parkiem maszynowym, który umożliwia nam w sposób szybki oraz precyzyjny dokonanie naprawy BMW, które nam powierzysz.

W szeregach naszego warsztatu znajdziesz jedynie wykwalifikowanych specjalistów, których wiedza opiera się nie tylko na teorii, ale również latach praktyki. Dokonywane przez nasz warsztat naprawy BMW są przeprowadzane w sposób rzetelny, który gwarantuje satysfakcje naszych klientów.

Nasi mechanicy podejmują się wszelkich napraw oraz czynności serwisowych m.in.:

 • Wymiany płynów eksploatacyjnych oraz filtrów
 • Naprawa układu przeniesienia napędu w tym wymiana skrzyni biegów
 • Naprawa oraz wymiana silnika
 • Naprawa elementów zawieszenia
 • Naprawa i serwis układu hamulcowego
 • Wymiana rozrządu BMW 

Podejmujemy się również napraw związanych z elektroniką pojazdu takich jak wymiana i regeneracja rozruszników, alternatora oraz innych elementów układu elektrycznego pojazdu.