Odpalanie silnika

ul. Szpacza 11, 04-238 Warszawa

Telefon: +48 660 506 023

biuro@admserwis.com

Jesteśmy dostępni pod telefonem cały czas
ul. Szpacza 11, 04-238 Warszawa

ASO i ADM serwis- Porównanie oferty

Porównanie ASO a niezależny serwis, duże ceny w ASO, naprawa BMW 320i, wycena niezależnego serwisu

ASO i ADM serwis- Porównanie oferty

 Wymiana rozrządu w samochodzie to jedna z najważniejszych napraw, która pozwala na bezpieczne i efektywne funkcjonowanie pojazdu. Dlatego wybór odpowiedniego warsztatu jest tak istotny!

W dzisiejszym artykule porównamy ofertę ADM serwis i ASO, aby pomóc w podjęciu decyzji o wyborze najlepszej opcji.

W tym celu poprosiliśmy jedną z Autoryzowanych Stacji Obsługi (ASO) marki BMW o wycenę wymiany rozrządu w BMW E92 320i, w odpowiedzi dostaliśmy kosztorys na kwotę 14 521 PLN. Mocno zaskoczeni tą sumą od razu przystąpiliśmy do wykonania własnej wyceny. Po dodaniu wszystkich potencjalnie możliwych do wymiany części przy tej naprawie oraz naszej pracy zostaliśmy z ceną 5447 PLN.

Powstaje więc pytanie, skąd ta prawie trzykrotna różnica?

Części wybrane przez nas to najwyższej jakości zamienniki, jak np. HEPU czy SWAG,  które niczym nie odstają od oryginałów. Mamy do nich na tyle duże zaufanie, że na naszą usługę dajemy 2 lata gwarancji. Pozwalają one natomiast oszczędzić sporą sumę w naszym budżecie, mianowicie 2825 złotych

Kolejnym miejscem oszczędności, jest robocizna. W ADM serwis wyceniliśmy ją na 1500 złotych podczas gdy w ASO musielibyśmy zapłacić oszałamiająco 7749 złotych. Nie wiemy czy wynika to z wysokości kosztu roboczogodziny, czy mozolnej pracy techników, jednak ta kwota dosłownie nas zamurowała.

Na czym nie oszczędzamy?

Naprawa w ADM serwis jest w pełni zgodna z procedurami producenta, a używane przez nas części są najwyższej jakości. Co więcej, oferujemy aż 2 lata gwarancji na wykonaną usługę. Kolejnym atutem ADM serwis jest indywidualne podejście do każdego klienta i jego budżetu. Dzięki temu każdy klient otrzymuje optymalne rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb i możliwości finansowych. Terminowość i szybki czas wykonania usługi to kolejne ważne atuty, które pozwalają na szybki powrót do codziennej jazdy.

Podsumowując, po przebadaniu tego tematu jeszcze lepiej rozumiemy dlaczego klienci decydują się na korzystanie z usług naszego warsztatu w przeciwieństwie do ASO. ADM serwis oferuje konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów wykonywanych usług. Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście, terminowość i szybkość wykonania usługi, a także ekspercką wiedzę w zakresie pojazdów marki BMW.

Zapraszamy do umówienia wizyty w naszym warsztacie na naszej stronie lub za pośrednictwem numeru telefonu. Do zobaczenia!
Michał Pluta

Właściciel warsztatu ADM Serwis, pasjonat motoryzacji. Firma ADM została założona przez pasjonatów motoryzacji i mechaniki samochodowej. Naszym celem jest prawidłowy serwis samochodów poruszających się po naszych drogach. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, oferując profesjonalne usługi. Wiemy, że prawidłowy i uczciwy serwis się opłaca - Tobie i nam. Chcemy naprawiać i serwisować samochody nie raz, a przez cały okres jego użytkowania. Naprawiamy samochody wszystkich marek.