Odpalanie silnika

ul. Szpacza 11, 04-238 Warszawa

Telefon: +48 660 506 023

biuro@admserwis.com

Jesteśmy dostępni pod telefonem cały czas
ul. Szpacza 11, 04-238 Warszawa

O nas

Obsługa bieżąca pojazdu

Reputacja poparta latami doświadczenia

Dbamy o bezpieczeństwo klienta, to ono jest dla nas najważniejszym wyznacznikiem dobrze wykonanej pracy. Sprowadza się to do skrupulatnej analizy stanu technicznego auta, którym się poruszasz. ADMSerwis to wyszkolona załoga, pasjonaci motoryzacji oraz mechaniki samochodowej.

Misja ADMSerwis

Firma ADM została założona przez pasjonatów motoryzacji i mechaniki samochodowej. Naszym celem jest prawidłowy serwis samochodów poruszających się po naszych drogach. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, oferując profesjonalne usługi. Wiemy, że prawidłowy i uczciwy serwis się opłaca - Tobie i nam. Chcemy naprawiać i serwisować samochody nie raz, a przez cały okres jego użytkowania. Naprawiamy samochody wszystkich marek. 

Wizja
Dbanie o bezpieczeństwo klienta poprzez zadbanie o doskonały stan techniczny auta którym się porusza. Wyszkolona załoga - pasjonaci motoryzacji i mechaniki samochodowej. Taka wizja przyświecała nam, kiedy zakładaliśmy firmę ADM Serwis. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby realizować ten zamierzony konspekt.
Nasze znaki rozpoznawcze
  • Pasja i zaangażowanie
  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  • Nieograniczone kompetencje kadry
  • Optymalizacja kosztów napraw
Dlaczego my?

Dlaczego my?

Serwisowanie samochodu to coś, o czym nie powinieneś zapominać. Jesteśmy załogą, która potrafi sprostać Twoim oczekiwaniom.

Zadaj pytanie
Jesteśmy dla Ciebie

Wkładamy w serce w to co robimy, a nasi lojalni, powracający klienci zawsze mogą oczekiwać od nas uznania oraz wzajemnej współpracy.

Przystępne ceny

Współpracujemy z dziesiątkami firm, hurtowni części i różnymi przedsiębiorstwami oraz dokładnie analizujemy awarie aby optymalizować koszta napraw.

Wysokiej jakości części

Serwisując u nas samochód zawsze masz pewność, że wymieniane części są najwyższej jakości i możesz bezpiecznie poruszać się swoim pojazdem.

Napraw to!

Potrzebujesz pomocy przy swoim samochodzie? Pomożemy

Zadzwoń - to jest bezpłatne! Pomożemy Ci znaleźć źródło usterki i zaplanujemy naprawę.

+48 660 506 023