Odpalanie silnika

ul. Szpacza 11, 04-238 Warszawa

Telefon: +48 660 506 023

biuro@admserwis.com

Jesteśmy dostępni pod telefonem cały czas
ul. Szpacza 11, 04-238 Warszawa

Czy warto sprawdzić auto przed zakupem w ADM Serwis?

Czy warto sprawdzić auto przed zakupem w ADM Serwis?

Tak, warto sprawdzić auto używane przed zakupem w ADM serwis, ponieważ dzięki temu można uzyskać profesjonalną ocenę stanu technicznego samochodu i uniknąć niepotrzebnych wydatków na naprawy lub jeśli zostaną wykryte daje to pole do popisu jeśli chodzi o negocjacje ceny. 

W ADM serwis wykonuje się szereg różnorodnych badań i testów, które pozwalają ocenić stan silnika, układu napędowego, układu hamulcowego, układu chłodzenia, układu elektrycznego, układu wydechowego, układu klimatyzacji oraz innych istotnych elementów samochodu. Dzięki temu można uzyskać pełny obraz stanu technicznego auta i uniknąć kupna “bubla”.

Nieuczciwy sprzedawca może próbować sprzedać bubla, czyli samochód z wadami technicznymi, które nie zostały usunięte lub zatajone przed potencjalnym kupującym. Dlatego tak ważne jest, aby wykonać sprawdzenie auta przed zakupem  w profesjonalnym serwisie, takim jak ADM Serwis, aby uniknąć kupna niesprawnego lub niebezpiecznego samochodu.

W skład usługi wchodzi:

  • diagnostyka komputerowa ( skan wszystkich sterowników znajdujących się na pokładzie auta ) \
  • sprawdzenie zawieszenia i układu kierowniczego na podnośniku
  • sprawdzenie układu napędowego tj. silnika i skrzyni biegów pod kątem niepokojących dźwięków, wycieków oraz na życzenie klienta pomiar kompresji za dodatkową opłatą 150 zł (silniki benzynowe)
  • jazda testowa
  • pomiar grubości lakieru
  • wydanie ostatecznej oceny stanu pojazdu. Doradzimy czy warto, czy nie warto kupić dany pojazd, czy wykryte usterki są poważne, czy można je zaakceptować
  • pomoc w negocjacji ceny na podstawie wykrytych usterek .

Oczywiście nie jesteśmy w stanie wykryć wszystkich wad danego egzemplarza auta, ale z pewnością nasza usługa sprawdzenia auta przed zakupem pozwoli wyeliminować wiele ryzyk i “ostudzić” głowę kupującego. Serdecznie zapraszamy!

 

Michał Pluta

Właściciel warsztatu ADM Serwis, pasjonat motoryzacji. Firma ADM została założona przez pasjonatów motoryzacji i mechaniki samochodowej. Naszym celem jest prawidłowy serwis samochodów poruszających się po naszych drogach. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, oferując profesjonalne usługi. Wiemy, że prawidłowy i uczciwy serwis się opłaca - Tobie i nam. Chcemy naprawiać i serwisować samochody nie raz, a przez cały okres jego użytkowania. Naprawiamy samochody wszystkich marek.