Odpalanie silnika

ul. Szpacza 11, 04-238 Warszawa

Telefon: +48 660 506 023

biuro@admserwis.com

Jesteśmy dostępni pod telefonem cały czas
ul. Szpacza 11, 04-238 Warszawa

Czy warto inwestować w naprawy starszego auta?

Czy warto naprawiać stare auto?

Czy warto inwestować w naprawy starszego auta?

ADM Serwis to warsztat samochodowy, który stawia na jakość. Zajmujemy się naprawami wszystkich rodzajów samochodów, niezależnie od ich wieku i marki. W dzisiejszym artykule na blogu omówimy temat: czy warto naprawiać stare auto?

Naszym klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie takich jak diagnostyka komputerowa, naprawa zawieszenia, naprawa hamulców i regeneracja zacisków hamulcowych, dzięki czemu mogą mieć pewność, że ich auto zawsze będzie działać sprawnie i da poczucie, że poruszają się bezpiecznym samochodem.

Czy warto naprawiać stare auto?

Czy warto inwestować w naprawy starszego auta? Z jednej strony można argumentować, że w przypadku starszego samochodu lepiej jest zainwestować w nowy model, który będzie miał mniej awarii i będzie bardziej ekonomiczny w eksploatacji. Jednak z drugiej strony, naprawa starszego auta może być opłacalna, jeśli samochód ma dużą wartość sentymentalną dla właściciela lub jeśli jest ono w bardzo dobrym stanie technicznym i posiada unikalne części, których nie da się znaleźć w nowszych modelach.

Często jesteśmy w sytuacji, w której warto zainwestować w kapitalny remont naszego samochodu, który nam wiernie służył przez lata (nawet kilka – kilkanaście tysięcy) aby mógł odsłużyć kolejny okres czasu. Należy pamiętać, że posiadanie pojazdu musi kosztować i jak każda rzecz, jeśli jest on zaniedbany często odmawia posłuszeństwa. Dlatego w ADM Serwis stawiamy na częste, dokładne przeglądy aut i ich serwisowanie aby sytuacje awaryjne takie jak ściąganie auta z drugiego końca Polski lawetą nie miały miejsca.

Pomimo, że dzisiejsze samochody są bardzo skomplikowane, naprawa starszych modeli również może być trudna i czasochłonna. Dlatego ważne jest, aby naprawy były wykonywane przez profesjonalny warsztat, który posiada wiedzę, doświadczenie i wyspecjalizowane narzędzia, aby móc skutecznie diagnozować i naprawiać samochody. W warsztacie ADM Serwis posiadamy kadrę wykwalifikowanych pracowników, którzy z opisywanym problemem mierzyli się już nie jeden raz. Najlepszym na to dowodem są wysokie opinie naszego warsztatu w Google. 

Zaplanuj wizytę w naszym warsztacie!

Jesteśmy pasjonatami motoryzacji. Chętnie zajmiemy się Twoim samochodem.

Zadzwoń: +48 660 506 023

Michał Pluta

Właściciel warsztatu ADM Serwis, pasjonat motoryzacji. Firma ADM została założona przez pasjonatów motoryzacji i mechaniki samochodowej. Naszym celem jest prawidłowy serwis samochodów poruszających się po naszych drogach. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, oferując profesjonalne usługi. Wiemy, że prawidłowy i uczciwy serwis się opłaca - Tobie i nam. Chcemy naprawiać i serwisować samochody nie raz, a przez cały okres jego użytkowania. Naprawiamy samochody wszystkich marek.