Odpalanie silnika

ul. Szpacza 11, 04-238 Warszawa

Telefon: +48 660 506 023

biuro@admserwis.com

Jesteśmy dostępni pod telefonem cały czas
ul. Szpacza 11, 04-238 Warszawa

Co warto zrobić po zakupie auta?

Co warto zrobić po zakupie auta?

Po zakupie używanego auta należy wykonać następujące naprawy w ADM serwis:

  1. Wymiana oleju silnikowego i filtra oleju, w celu usunięcia zanieczyszczeń i zapewnienia prawidłowego smarowania silnika.
  2. Wymiana filtra powietrza, w celu usunięcia zanieczyszczeń i zapewnienia dostarczenia czystego powietrza do silnika.
  3. Wymiana filtra kabinowego, w celu usunięcia alergenów i zapachów oraz zapewnienia czystego i świeżego powietrza w kabinie.
  4. Ocena stanu i w razie potrzeby wymiana klocków hamulcowych i tarcz hamulcowych, w celu zapewnienia prawidłowego działania układu hamulcowego i bezpieczeństwa jazdy.
  5. Wymiana rozrządu, w celu zapewnienia prawidłowego działania układu napędowego i uniknięcia awarii silnika.
  6. Wymiana płynu chłodniczego i sprawdzenie szczelności układu chłodzenia, w celu zapewnienia prawidłowego działania układu chłodzenia i uniknięcia przegrzania silnika.
  7. Diagnostyka komputerowa, aby na wczesnym etapie wykryć nieprawidłowości w działaniu podzespołów auta. 

Mniej ważne, ale również warto wymienić naprawy, takie jak wymiana filtra paliwa, wymiana świec zapłonowych, uzupełnienie płynu do spryskiwaczy oraz wymiana oleju w skrzyni biegów.

Pamiętaj, że regularne serwisowanie samochodu jest bardzo ważne dla utrzymania jego sprawności i bezpieczeństwa jazdy, dlatego warto je wykonywać w specjalistycznym serwisie, takim jak ADM SERWIS. Wykonujemy serwisy pozakupowe wszystkich marek aut. 

Michał Pluta

Właściciel warsztatu ADM Serwis, pasjonat motoryzacji. Firma ADM została założona przez pasjonatów motoryzacji i mechaniki samochodowej. Naszym celem jest prawidłowy serwis samochodów poruszających się po naszych drogach. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, oferując profesjonalne usługi. Wiemy, że prawidłowy i uczciwy serwis się opłaca - Tobie i nam. Chcemy naprawiać i serwisować samochody nie raz, a przez cały okres jego użytkowania. Naprawiamy samochody wszystkich marek.